BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordsfotogenlampa 11654120

nr 1165 4120

Bordsfotogenlampa

Dubbel, höjd: 65 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 26 februari 2018
kl 19:28:10